Możliwości w kryptowalutach: Wzrost PEPE, nagrody NFT na Starknet, ADA po dolarze?

 

W dynamicznym świecie kryptowalut stale pojawiają się nowe możliwości. W tym artykule przyjrzymy się trzem ekscytującym perspektywom, które obecnie wzbudzają zainteresowanie. Pierwsza możliwość dotyczy potencjalnego wzrostu kryptowaluty PEPE, co oznacza możliwe zyski dla inwestorów. Następnie zagłębimy się w ofertę Starknet, która nagradza wczesnych użytkowników swojej platformy za posiadanie NFT. Na koniec omówimy ostatnie ruchy cen kryptowaluty Cardano, która oscyluje w okolicach 1 dolara, co stanowi potencjalną okazję do zakupu. 

Możliwość nr 1: Nowy wzrost dla kryptowaluty PEPE? 

Niedawne analizy wskazują, że wieloryby wykorzystały ostatni spadek na rynku kryptowaluty PEPE. Wskazuje to na znany schemat często związany z tzw. "pump and dump" (pompowanie ceny i spadek). Warto zauważyć, że zaobserwowano znaczną łączną kwotę zakupów wynoszącą około 5 milionów dolarów, co jest istotne dla rynku o kapitalizacji rzędu około 700 milionów dolarów. W tym artykule omówiono cykliczne wzorce na rynku PEPE, które są typowe dla schematów pump and dump, i wyciągnięto wnioski na temat wysokiej prawdopodobieństwa kolejnego wzrostu tej kryptowaluty memetycznej. 

Możliwość nr 2: Gry na Starknet i nagrody NFT

Starknet, zdecentralizowana sieć warstwy drugiej, zapewnia bezpieczne skalowanie dla Ethereum i umożliwia dAppom osiągnięcie nieograniczonej skalowalności transakcji i obliczeń. Jednym z ekscytujących aspektów Starknet jest gra StarkFighter, w której uczestnicy mają szansę zdobyć trzy NFT-y oraz udział w puli nagród o wartości 12 000 dolarów, prezentując swoje umiejętności. Aby wziąć udział, potrzebujesz identyfikatora Starknet, który można bezpłatnie uzyskać za pośrednictwem portfela Braavos. Termin zgłoszeń upływa 19 maja. Jeśli wcześniej ukończyłeś zadania z tarczami, nie ma potrzeby "wykopywania" (mintowania) czegokolwiek, co upraszcza proces.

Możliwość nr 3: Obiecująca perspektywa dla Cardano (ADA) 

W ciągu ostatnich pięciu miesięcy wartość tokena Cardano, ADA, podwoiła się. Ponadto, ostatnie ruchy cen sugerują możliwość dalszego wzrostu, ponieważ cena tokena zdołała wyjść z kanału spadkowego trendu. Chociaż kupujący mieli trudności z utrzymaniem się powyżej istotnego poziomu wsparcia wynoszącego 0,43 dolarów, analitycy podkreślają, że udało się im utrzymać trend wzrostowy podczas niedawnego spadku na rynku, dając iskierkę nadziei.

Przy rozważaniu potencjalnych scenariuszy, sprzedawcy BTC mogą próbować obniżyć cenę poniżej 26 600-27 000 dolarów w nadchodzących dniach, aby spowodować likwidację długich pozycji, co może również wpłynąć na parę $ADA/USDT. Jednak jeśli ADA pozostanie powyżej przedziału wsparcia 0,327-0,34 dolarów, może to sygnalizować kontynuację spadku ceny w kierunku 0,27 dolara i poniżej. Z bardziej pozytywnego punktu widzenia, jeśli ADA zdoła pokonać opór na poziomie 0,55 dolara i utrzymać się powyżej 0,43 dolara, otwiera się droga do osiągnięcia 0,80 dolara, a nawet potencjalnie 1 dolara.

Podsumowanie:

W miarę jak krajobraz kryptowalut stale ewoluuje, pojawiają się nowe możliwości zarówno dla inwestorów, jak i entuzjastów. Wzrost PEPE, nagrody NFT na Starknet i potencjalny wzrost Cardano do 1 dolara prezentują atrakcyjne perspektywy na rynku kryptowalut. Jednakże ważne jest przeprowadzenie dokładnych badań i zachowanie ostrożności przed podejmowaniem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych. Bądź dobrze poinformowany i wykorzystaj okazje, które zgadzają się z Twoimi celami inwestycyjnymi.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads