Popularność monety Pepe gwałtownie wzrasta wraz z niezwykłym wzrostem wolumenu obrotu

 

Boom Pepe Coin: Memekryptowaluta, która wywraca rynek kryptowalut!

Obecny rynek kryptowalut nadal imponuje swoim tempem wzrostu, osiągając globalną kapitalizację na poziomie 1,2 biliona dolarów i zanotowując wzrost o 1,77% w ciągu ostatnich kilku dni. Co więcej, wolumen handlu kryptowalutami w ciągu ostatnich 24 godzin wyniósł 42,12 miliarda dolarów, co stanowi imponujący wzrost o 13%.

W tym okresie wielu handlowców osiągnęło znaczne zyski, a jednym z kluczowych czynników tego sukcesu jest pojawienie się nowej memekryptowaluty z małą, zieloną żabką, znaną jako Pepe Coin. Od momentu swojego uruchomienia w połowie kwietnia 2023 roku, Pepe Coin zyskał ogromną popularność. Pomimo ostatnich działań regulacyjnych w Unii Europejskiej, represji USA wobec kryptowalut oraz niskiego tempa adaptacji w Azji i Afryce, Pepe Coin wywraca narrację na rynku.

Boom Pepe Coin: Memecoin, który wywraca rynek kryptowalut

Ta żabka, która wyewoluowała w postać cyfrowej waluty, wstrząsnęła rynkiem kryptowalut i zdobyła uwagę inwestorów na całym świecie. Jej popularność wynika nie tylko z charakterystycznego wyglądu, ale również z pewnej dozy humoru, jaka towarzyszy memekryptowalutom.

Jednakże warto pamiętać, że rynek kryptowalut jest dynamiczny i pełen ryzyka. Inwestycje w memekryptowaluty, takie jak Pepe Coin, są obarczone wysokim ryzykiem straty kapitału. Dlatego ważne jest, aby inwestorzy zachowali ostrożność i przeprowadzili własne badania, zanim podejmą decyzję o zakupie takiej waluty.

Choć Pepe Coin zdaje się dominować obecny rynek kryptowalut, nie można przewidzieć, jak potoczą się jego losy w przyszłości. Podobne memekryptowaluty, które kiedyś cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, zniknęły z rynku w równie szybkim tempie.

Pepe Coin: Memekryptowaluta z unikalnym podejściem

Od momentu swojego uruchomienia Pepe Coin przyciągnął ponad 224 000 obserwujących na Twitterze, a liczba posiadaczy Pepe rośnie z dnia na dzień. Aby wziąć udział w tym projekcie, można doładować swój portfel ETH i wymienić go na $PEPE. Jeśli nie masz żadnego ETH, możesz go zakupić bezpośrednio na Metamask, przesłać go z innego portfela lub kupić na innej giełdzie, takiej jak Bitmart.com, a następnie przesłać na swój portfel. Alternatywnie, można go uzyskać bezpośrednio z Uniswap. 

Kim są założyciele Pepe?

Na chwilę obecną założyciele PEPE pozostają anonimowi, co nie jest niczym niezwykłym w świecie kryptowalut. Chociaż informacje na temat zespołu stojącego za projektem są ograniczone, udało im się przyciągnąć uwagę, korzystając z platform społecznościowych, takich jak Twitter, aby promować swoją memekryptowalutę i budować społeczność wokół niej.

Co czyni PEPE wyjątkowym?

PEPE prezentuje unikalną ofertę na rynku memekryptowalut, opierając się na dziedzictwie postaci znanej jako Pepe the Frog, która ma długą i kontrowersyjną historię. Zaangażowanie projektu w upamiętnienie tej postaci odróżnia go od innych kryptowalut i wzmacnia jego atrakcyjność wśród społeczności kryptograficznej.

System redystrybucji stanowi kolejny unikalny aspekt PEPE, ponieważ nagradza długoterminowych uczestników i zachęca użytkowników do trzymania tokenów przez dłuższy czas. W ten sposób projekt ma na celu promowanie korzyści dla posiadaczy i zwiększenie szans na długoterminowy sukces.

Mechanizm spalania PEPE podkreśla jego wyjątkowy charakter, mając na celu utrzymanie ograniczonej podaży na rynku. Wreszcie, polityka braku opłat podatkowych wyróżnia PEPE spośród innych kryptowalut. Dzięki brakowi opłat transakcyjnych projekt może przyciągnąć szerszą publiczność i rozszerzyć swoją bazę użytkowników.

Pepe Coin: Kryptowaluta inspirowana memem

PepeCoin (PEPE) oparta jest na popularnym memie internetowym przedstawiającym żabkę o imieniu Pepe. Żaba stała się symbolem kultury internetowej i została wykorzystana w niezliczonych memach. Token PepeCoin (PEPE) jest oparty na standardzie ERC-20 i działa na blockchainie Ethereum. Obecny obiegowy podaż PepeCoin (PEPE) wynosi 100 miliardów, a maksymalna podaż nie jest określona.

PEPE został stworzony przez artystę Matta Furie w 2005 roku, który również stworzył popularny mem internetowy przedstawiający żabkę o imieniu Pepe. Mem zyskał popularność na forach internetowych i platformach mediów społecznościowych, stając się symbolem kultury internetowej.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads