10 najlepszych kryptowalut poniżej 1$ w 2023

 

alternatywne kryptowaluty

Rynek alternatywnych walut jest zalewany takimi, które są wyceniane znacznie poniżej dolara. Nawet projekty mające już wysoką kapitalizację rynkową mają niższą wycenę ze względu na wysoką, całkowitą podaż tokenów. Znalezienie najlepszej kryptowaluty poniżej 1$ nie należy z tego powodu do najłatwiejszych zadań.  

  1. Fight Out – kryptowaluta "graj, aby zarobić" poniżej 1$, nagradzająca zdrowy styl życia
  2. Metropoly – nadchodząca kryptowaluta poniżej 1$ pod NFT dla rynku nieruchomości
  3. Ecoterra – najlepsza ekologiczna kryptowaluta poniżej 1$
  4. Tamadoge – nowa P2E mem waluta z ogromnym potencjałem
  5. Lucky Block – popularna kryptowaluta poniżej 1$ w niszy gier kryptograficznych
  6. Basic Attention Token – kryptowaluta poniżej 1$ z długoterminowymi perspektywami
  7. Tron – popularna kryptowaluta pod inwestycje w celu dywersyfikacji portfela
  8. Ren – obiecująca kryptowaluta do kupienia w 2023 roku z innowacyjnymi funkcjami
  9. Stellar – kryptowaluta o ugruntowanej pozycji poniżej 1 USD z ciekawą Mapą Drogową
  10. XRP – kryptowaluta o dużej kapitalizacji poniżej 1

Fight Out

$FGHT to token typu „graj, aby zarobić” w grze Fight Out, który był dostępny w przedsprzedaży za mniej niż 1 dolar. Projekt, który został opracowany przez zespół doxxed i zweryfikowany przez KYC, będzie notowany na wielu giełdach, w tym Uniswap, LBank, XT.com, Changelly Pro od początku kwietnia. Cena tego tokena prawdopodobnie wzrośnie, gdy pojawi się na giełdach.

Jednym z powodów, dla których inwestorzy cenią ten projekt, jest to, że nagradza inwestorów tokenami za prowadzenie aktywnego stylu życia. Metaverse Fight Out widzi, jak użytkownicy otrzymują awatara NFT związanego z duszą – którego nie można sprzedać ani wymienić – który reprezentuje ich rzeczywiste osiągnięcia w wielu różnych grach i wyzwaniach fitness przeciwko innym użytkownikom, a w których uczestnicy są nagradzani tokenami. Gracze mogą również obstawiać prawdziwe wydarzenia MMA i zdobywać nagrody w inny sposób. 

Metropoly 

Metropoly to najlepsza kryptowaluta poniżej 1$ dla NFT opartych na nieruchomościach. W ramach projektu stworzono rynek NFT, który umożliwia inwestorom dywersyfikację portfela na rynku nieruchomości za jedyne 100 dolarów w ramach własności częściowej. Metropoly ma misję całkowitej demokratyzacji sektora nieruchomości, który od dawna jest restrykcyjny ze względu na dochody, formalności, historię kredytową i położenie geograficzne. 

Metropoly uważa, że rynek nieruchomości powinien być globalny już w 2023 roku i stworzył platformę, która jest najłatwiejszym sposobem inwestowania w nieruchomości bez formalności, banków, czeków kredytowych lub ograniczeń geograficznych. Ponadto platforma została zaprojektowana tak, aby inwestorzy mogli zainwestować w swoje pierwsze nieruchomości w ciągu kilku minut.

Wszyscy posiadacze NFT nieruchomości uzyskają pasywny dochód z miesięcznego wynajmu, wypłacanego w USDT. Ponadto posiadacze NFT również odnoszą korzyści ze wzrostu wartości nieruchomości i mogą swobodnie sprzedawać swoje udziały własnościowe na Metropoly Marketplace. 

Najważniejszym aspektem platformy jest to, że NFT generują pasywny dochód. Dzieje się tak, ponieważ zespół zarządza wszystkimi nieruchomościami w portfolio Metropoly. Oznacza to, że dbają o utrzymanie nieruchomości i zapewniają, że zawsze jest tam najemca płacący czynsz. W rezultacie inwestorzy muszą po prostu kupić NFT, aby automatycznie zacząć generować przepływy pieniężne.   

Ogólnie rzecz biorąc, Metropoly może naprawdę zrewolucjonizować sektor nieruchomości, otwierając korzyści dla szerszej społeczności, zachowując jednocześnie wszystkie korzyści uzyskiwane na rynku nieruchomości. 

Ecoterra 

Ecoterra to zdecydowanie najlepszy ekologiczny projekt kryptograficzny poniżej 1 dolara, w który można zainwestować w 2023 r. W ramach projektu stworzono nowatorskie rozwiązanie, które pomaga nagradzać ludzi za podejmowanie działań dotyczących zmian klimatycznych. 

Platforma wykorzystuje mechanizmy od "ruszaj się, aby zarabiać" i "graj aby zarabiać", aby stworzyć nową koncepcję GameFi o nazwie Recycle2Earn. Głównym celem projektu jest stworzenie zachęty dla ludzi, aby pomóc światu przejść do bardziej zrównoważonej przyszłości, jednocześnie edukując społeczeństwo na temat potrzeby recyklingu w dzisiejszych czasach. Użytkownicy aplikacji są nagradzani za każdym razem, gdy poddają rzeczy recyklingowi, o ile wykonują czynności opisane w aplikacji.

Najpierw użytkownicy muszą zeskanować kod kreskowy na przedmiocie, który chcą poddać recyklingowi. Następnie aplikacja przeszuka bazę danych pod kątem dokładnego dopasowania, aby podać szacunkowe zarobki. Następnie użytkownicy są kierowani do najbliższego automatu zwrotnego (RVM) w celu recyklingu produktu. Po recyklingu użytkownicy muszą przesłać zdjęcie paragonu, aby system nagrodził ich konto. Użytkownicy są nagradzani tokenami Ecoterra, natywnym tokenem, który będzie napędzał cały ekosystem. 

Tamadoge 

Podczas gdy kryptowaluty o dużej kapitalizacji, takie jak Bitcoin i Ethereum, zapewniły inwestorom znaczne zwroty w ostatniej dekadzie, wielu szuka bardziej przystępnych cenowo i nadchodzących projektów kryptograficznych. Wraz z rozwojem Metaverse od 2020 roku, Tamadoge jest jedną z najlepszych kryptowalut poniżej 1 dolara.  

Tamadoge to natywna kryptowaluta i token użytkowy Tamaverse – zdecentralizowanej platformy, której celem jest zapewnienie funkcji „graj, aby zarabiać” (P2E) poprzez połączenie gier z protokołami DeFi (zdecentralizowane finanse). Tamaverse pozwala graczom kupować NFT dla zwierząt Tamadoge za pomocą TAMA – unikalnych awatarów, które zostały wybite za pomocą inteligentnych kontraktów. 

Dzięki zwierzakom Tamadoge gracze mogą trenować swoje indywidualne i tokenizowane zasoby oraz rywalizować w comiesięcznych rankingach, aby zdobyć TAMA jako nagrody. Wygrane są odbierane z puli płynności znanych jako „Dogepools”, w ten sposób platforma dystrybuuje i przechowuje tokeny. Inną interesującą cechą TAMA jest to, że jest aktywem deflacyjnym. Tamadoge ma maksymalną podaż w wysokości 2 miliardów. Za każdym razem, gdy gracze kupują przedmioty w sklepie Tama za pomocą TAMA, 5% wszystkich wydanych tokenów jest spalanych. 

TAMA cieszyła się jedną z najlepszych przedsprzedaży w 2022 roku, zbierając 19 milionów dolarów. Wysoki potencjał i ciągły rozwój sprawiają, że jest to dobry pomysł na kolejną hossę kryptograficzną. Na Tamadoge Arcade działa już 5 gier, które wzbudziły ogromne emocje w społeczności, a projekt ma również nowego, doświadczonego CEO. Główna gra Tamadoge zostanie wydana jeszcze w tym roku, podobnie jak aplikacja rzeczywistości rozszerzonej.

Lucky Block

Lucky Block osiągnął rekordowy poziom nieco poniżej jednego centa w pierwszym kwartale 2022 r. krótko po premierze 26 stycznia. Ten projekt buduje zdecentralizowaną platformę konkursów NFT i kryptowalutowych jackpotów na Binance Smart Chain.

Lucky Block zamierza radykalnie zwiększyć przejrzystość i uczciwość, przeprowadzając losowania jackpotów przy użyciu technologii blockchain zamiast tradycyjnych metod „offline”. Ponadto, ponieważ losowania są otwarte dla każdego na świecie, ten projekt kryptograficzny będzie w stanie zapewnić częstsze i wyższe wypłaty nagród w loteriach.

Według jego twórców, 10% każdego jackpota zostanie rozdysponowane jako nagroda dla inwestorów Lucky Block. Kolejne 10% zostanie przeznaczone na rozwój i marketing, a kolejne 10% zostanie przekazane na cele charytatywne. Projekt niedawno uruchomił swoją monetę V2, zbudowaną na Ethereum, która eliminuje 12% opłaty za monetę V1 i ułatwia notowanie na scentralizowanych giełdach – posiadacze V1 będą mogli przejść na V2, gdy 3 października zostanie uruchomiony "most". 

Ponieważ projekt ogłosił również 1% miesięcznego spalania monet i więcej projektów w przygotowaniu, LBLOCK wydaje się być okazją dla osób szukających najlepszych opcji za grosze na rynku kryptograficznym. 

Basic Attention Token

Basic Attention Token został wprowadzony na rynek w maju 2017 roku i jest nie tylko jedną z najlepszych kryptowalut do kupienia, ale służy również wartościowemu celowi.  Jest zbudowany na sieci blockchain Ethereum. BAT został zaprojektowany przez Brave Software w ramach ambicji ponownego zdefiniowania i zmiany sposobu, w jaki Internet gromadzi dane, wyświetla reklamy i traktuje użytkowników przeglądarek.

Kapitalizacja rynkowa Basic Attention Token wynosi nieco ponad 1,3 miliarda dolarów. Najwyższa w historii cena tego tokena wyniosła 1,92 dolrów w listopadzie 2021 r. Jako taki, Basic Attention Token jest mocno przeceniony w chwili pisania tego tekstu. Analitycy rynkowi uważają, że ta kryptowaluta, która jest obecnie jedną z najlepszych kryptowalut poniżej 1 dolara, może osiągnąć maksima powyżej 3,30$ do 2025 r. 

Tron  

Tron jest jednym z najpopularniejszych aktywów kryptograficznych na świecie i od dawna należy do najlepszych kryptowalut poniżej 1 dolara. Tron (TRX) to doskonała opcja, jeśli szukasz bardziej stabilnej kryptowaluty za grosze, co oznacza niższą zmienność.  

Ten system operacyjny oparty na łańcuchu bloków może obsługiwać inteligentne kontrakty, co umożliwia programistom tworzenie zdecentralizowanych aplikacji (dApps). Głównym celem Tron jest zbliżenie konsumentów i dostawców treści w ramach transakcji peer-to-peer. Zakup przez firmę BitTorrenta w 2018 roku, usługi udostępniania plików, był znaczącym krokiem w tym kierunku. Platforma może obsłużyć 2000 transakcji na sekundę. Jako taki, Tron jest teraz na równi z dużymi procesorami płatności, takimi jak PayPal, pod względem wydajności.

Co najważniejsze, Tron nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych. Tron nie jest tak niestabilny jak inne tanie tokeny. W chwili pisania tego tekstu Tron znajduje się wśród 25 najcenniejszych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej. Jednak nadal jest to kryptowaluta poniżej 1 dolara ze względu na dużą podaż (obecnie 92 miliardy krążących monet). Niektórzy analitycy rynku przewidują, że Tron może osiągnąć poziom 0,30$ do 2025 roku.
 

Ren  

Ren został uruchomiony w 2017 roku przez specjalistów od IT i kryptowalut. Jest to token Ethereum z otwartym protokołem, który umożliwia przesyłanie dowolnego tokena między łańcuchami bloków, zapewniając użytkownikom swobodę transakcji. Umożliwia to programistom integrację tokenów utworzonych na innych łańcuchach bloków w ich aplikacjach.

Celem zespołu jest umożliwienie zwykłym ludziom na całym świecie dokonywania bezpiecznych, szybkich i prywatnych płatności. Kluczową cechą odróżniającą Ren od innych walut cyfrowych jest Ryo Currency Algorithm, potężne oprogramowanie szyfrujące. Ponadto, jako gwarancję dobrego zachowania, uczestnicy sieci wpłacają token jako kaucję zwrotną. 

Ren przeszedł kilka zmian i integracji od czasu jego uruchomienia w 2017 r. W związku z tym ten token wydaje się być dobrą opcją inwestycyjną dla każdego, kto szuka najbardziej obiecującej kryptowaluty do kupienia. Niektórzy analitycy rynkowi przewidują cenę 1,46$ do 2025 r.

Stellar  

Stellar został uruchomiony w lipcu 2014 roku jako sieć płatnicza typu open source. Platforma może przetwarzać od 1000 do 5000 transakcji na sekundę. Zespół stojący za Stellar ma solidną mapę drogową, która obejmuje zwiększenie innowacyjności sieci, uczestnictwa i skalowalności.

Ostatecznym celem jest stworzenie jednej sieci obsługującej wszystkie światowe systemy finansowe. Użytkownicy mogą generować, przesyłać i otrzymywać cyfrowe reprezentacje dowolnego rodzaju gotówki za pomocą Stellar. Innymi słowy, możesz na przykład użyć Stellar do wysyłania cyfrowych reprezentacji dowolnych pieniędzy fiducjarnych, takich jak dolar amerykański lub funt brytyjski. Może być również używany do wysyłania obrazów walut cyfrowych, takich jak na przykład Bitcoin.  

Platforma ma na celu zapewnienie użytkownikom niedrogiego i łatwego dostępu do globalnej gospodarki, bez wykluczania użytkowników z krajów rozwijających się. Sieć ma również własną zdecentralizowaną giełdę, na której użytkownicy mogą handlować kryptowalutami i innymi aktywami. Zweryfikowane instytucje finansowe zwane „Stellar Anchors” służą jako banki i przechowują depozyty na aktywa inne niż kryptowaluty. Platforma następnie udostępnia tokeny deponenta związane z tymi aktywami. Deponent otrzymuje aktywa z powrotem, gdy tokeny zostaną wycofane lub wykupione.  

Jest to również jedna z najlepszych kryptowalut poniżej 1 dolara. Podczas hossy kryptograficznej w 2017 r. Stellar osiągnął najwyższy poziom w historii na poziomie 0,79$, po czym ponownie spadł. Wielu komentatorów rynku uważa, że Stellar może osiągnąć najwyższy poziom 1,75 $ do 2025 r.

XRP  

Protokół konsensusu XRP weryfikuje transakcje. Aby transakcja została zaakceptowana, musi zostać zatwierdzona przez większość walidatorów, którzy ją oceniają. Jako taki, dzięki temu mechanizmowi, XRP jest w stanie przeprowadzać transakcje w kilka sekund przy niskim koszcie i przy minimalnym zużyciu energii. To czyni ją jedną z bardziej ekologicznych kryptowalut.  

Oprócz tego, że jest jedną z najlepszych kryptowalut poniżej 1 dolara, ma potencjał zastąpienia nieefektywnego i przestarzałego międzynarodowego systemu przekazów pieniężnych. Zachęcający jest fakt, że posiada powiązania bankowe z ponad 200 instytucjami finansowymi. Co więcej, wszelkie korzystne zmiany w jego sytuacji prawnej mogą spowodować wzrost cen. Podczas wspomnianej hossy w 2017 r. XRP był jedną z wielu walut cyfrowych, które przyniosły inwestorom spore zyski. Jednak od tego rekordowego poziomu XRP spadł o prawie 75%.  

Niektóre prognozy dotyczące ceny XRP sugerują, że do 2025 r. może osiągnąć cenę nawet 4$. Waluta stanowi teraz dobry punkt wejścia dla inwestorów poszukujących kryptowalut poniżej dolara. 

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads