Czy Render Token (RNDR) może przebić się przez kluczowy poziom cen?

Czy cena Render token wzrośnie?

Cena kryptowaluty Render Token (RNDR) po wybiciu się z opadającej linii oporu próbuje usunąć ważny horyzontalny obszar oporu. Od 10 marca cena RNDR wzrosła, potwierdzając obszar poziomy 0,94$ jako wsparcie. 9 kwietnia cena wybiła się z linii oporu, osiągając maksimum na poziomie 1,70$. Następny poziom oporu dla RNDR znajduje się przy średniej cenie 2,20$, a w przypadku odrzucenia, cena może spaść do linii oporu na poziomie 1,10$.

Czym jest Render Token (RNDR)?

Render Token (RNDR) to kryptowaluta oparta na technologii blockchain, która została stworzona w celu ułatwienia płatności za renderowanie grafiki 3D. Renderowanie to proces przetwarzania cyfrowych modeli trójwymiarowych, który wymaga ogromnej mocy obliczeniowej, a co za tym idzie, także dużych kosztów.

RNDR działa na blockchainie Ethereum i służy jako token płatniczy, umożliwiający użytkownikom płatność za korzystanie z sieci w celu renderowania grafiki 3D. Dzięki temu projektanci, animatorzy i inne osoby zajmujące się grafiką mogą łatwiej i taniej uzyskać dostęp do potrzebnej im mocy obliczeniowej, co może znacznie przyspieszyć proces tworzenia grafiki.

RNDR został stworzony przez firmę OTOY, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania do renderowania grafiki 3D oraz technologii do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

Prognoza ceny (RNDR) na kwiecień: początek wzrostów?

Według prognoz analityków rynkowych, w kwietniu można spodziewać się wzrostu ceny tokena RNDR. Analiza wykresu wskazuje na kontynuację pięciofalowego wzrostu, z trzecią falą, która często jest najostrzejsza. Obecnie cena znajduje się w trzeciej podfali, co sugeruje, że istnieje potencjał dla dalszego wzrostu.

Jeśli trend wzrostowy będzie kontynuowany, cena RNDR może osiągnąć nowy roczny szczyt i potencjalnie sięgnąć do długoterminowego obszaru oporu na poziomie 3,0 USD. Jednakże, aby ta prognoza miała szansę się sprawdzić, cena musi pozostać powyżej poziomu 1,39 USD, co stanowi kluczowe wsparcie. W przypadku spadku poniżej tego poziomu, istnieje ryzyko, że cena RNDR spadnie do 0,92 USD.

Biorąc pod uwagę obecny ruch cen RNDR, inwestorzy i traderzy mogą wykorzystać te informacje w celu dokonania decyzji inwestycyjnych. Wybicie z linii oporu może sugerować potencjalne wzrosty ceny, ale warto być ostrożnym, ponieważ możliwe jest także odrzucenie i spadek ceny.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads