Shiba Inu: Shibarium otrzymał ponad 7000 formularzy aplikacji

 

Szybki wzrost liczby aplikacji dodatkowo podkreśla ogromne zainteresowanie, jakie Shibarium obserwuje ze strony społeczności kryptograficznej.

Shibarium, sieć 2 warstwy meme tokena Shiba Inu, odnotowuje znaczny wzrost liczby wniosków zgłoszonych poprzez system przyjmowania formularzy. W ciągu zaledwie jednego miesiąca od  publicznego udostępnienia złożono ponad 7 000 wniosków.
Shytoshi Kusama, mianowany przez społeczność kierownikiem projektu Shiba Inu, niedawno zwrócił uwagę na ten duży napływ aplikacji. Ujawnił to, odpowiadając na zapytanie dotyczące postępów w obsłudze wniosku dotyczącego konkretnej aplikacji złożonego przez członka społeczności BlackJackPrivate.
Użytkownik zgłosił się na oficjalny kanał Shibarium Telegram, aby zwrócić uwagę na nieprawidłowość zauważoną podczas procesu składania wniosku, aby upewnić się, czy konieczne jest złożenie kolejnego wniosku. W odpowiedzi Kusama ujawnił, że chociaż wniosek przeszedł, nie został zatwierdzony.
Kierownik projektu Shiba Inu wyjaśnił, że wiadomość e-mail od zespołu Shibarium jest generowana automatycznie w celu potwierdzenia otrzymania aplikacji, ale niekoniecznie przekłada się na zatwierdzenie. Niezależnie od tego ujawnił, że zespół podejmuje świadome wysiłki, aby odpowiedzieć wszystkim, ale praca jest trudna z powodu ponad 7000 otrzymanych wniosków.
Formularz zgłoszeniowy to droga, przez którą osoby fizyczne mogą wyrazić swoje zainteresowanie dołączeniem do Shibarium. W zeszłym miesiącu formularz przyjmowania Shibarium został ujawniony w jednej z części bloga poświęconej projektowi Warstwy-2. Poprzez oficjalny system naboru na stronie internetowej Shibarium, zespół wyznaczył kilka dróg, przez które każda zainteresowana strona może dołączyć do projektu Shibarium, w tym:
  • tworzenie treści
  • integracja biznesowa
  • zostanie walidatorem. 
Shibarium ma m. in. zwiększyć efekt spalania jednego z najważniejszych meme tokenów Shiba-Inu.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads