Tylko 6 monet osiągnęło lepsze wyniki niż BTC w ciągu ostatnich 24 godzin

Ceny kryptowalut w ciągu ostatnich 24 godzin

Rajd Bitcoina powyżej 30 000$ uczynił go jedną z 10 najlepszych kryptowalut ostatnich 24 godzin. Dane CryptoSlate pokazały, że tylko sześć innych monet przekroczyło wzrost BTC o 6,41%.

Większość tego wzrostu miała miejsce w azjatyckich godzinach handlu i mogła być wynikiem zwiększonego zaufania inwestorów. Dane dotyczące inflacji CPI i PPI w Chinach były niższe niż oczekiwano, a inwestory w BTC przewidują, że Ludowy Bank Chin (PBoC) rozpocznie nową rundę stymulacji.

Wyniki BTC z początku kwietnia

Dane pokazują, że RenderToken (RNDR), protokół oparty na Polygon, wzrósł o prawie 17% i powrócił do miesięcznego maksimum 1,58$. Jest to kulminacja miesięcznego wzrostu napędzanego migracją protokołu do Solany.  

Conflux Network, ambitna, skalowalna sieć ukierunkowana na rynek chiński, zajęła drugie miejsce z wynikiem nieco poniżej 14%. Wydaje się, że token CFX odzyskuje swoje maksima od połowy marca, kiedy wiadomość o rundzie finansowania o wartości 10 milionów dolarów napędzała jego wzrost. 

Stacks, wcześniej znane jako Blockstack, odnotował wzrost natywnego tokena STX o 12,14% w ciągu ostatnich 24 godzin. STX był jednym z najlepiej rozwijających się tokenów w tym roku, a niedawne ogłoszenie o uruchomieniu Stacks Staking jeszcze bardziej przyspieszyło ten wzrost. 

Injective oparty na Cosmos odnotował solidny wzrost o 10,56% w ciągu ostatnich 24 godzin, odzyskując swój najwyższy poziom ze stycznia 2022 r.  

Solana zanotowała wzrost o 10,26%, korygując straty zapoczątkowane w drugiej połowie marca. Wprowadzenie przez protokół tanich, skompresowanych NFT w zeszłym tygodniu wywołało wzrost, który wypchnął SOL powyżej 22,3$.  

Fantom przeżył kilka burzliwych miesięcy ze stromymi korektami i wzrostami. W ciągu ostatnich 24 godzin FTM odnotował skromny wzrost o 9,25%, powracający do ceny z końca marca, która wynosiła nieco poniżej 0,50$.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads