Binance potwierdza notowanie Floki Inu i PEPE

 

Binance Floki Inu PEPE

Binance, największa na świecie giełda kryptowalut, potwierdziła rozpoczęcie notowania Floki Inu i PEPE. W nagłym zwrocie akcji, Binance ogłosiła notowanie PEPE. Według wypowiedzi CEO Binance, podczas AMA, giełda nie planowała wprowadzenia kryptowaluty, która istnieje jedynie od dwóch tygodni. Jednakże niespodziewanie, największa giełda kryptowalut na świecie ogłosiła notowanie PEPE.

Z kolei Floki Inu czekał na ten moment przez wiele lat. Oprócz Binance Floki Inu jest notowany na wielu największych giełdach kryptowalut na świecie. Ponadto Floki udowodnił swoją użyteczność poprzez wprowadzenie kryptowalutowej karty debetowej, gry opartej na NFT oraz kolekcji NFT.

Według Binance PEPE i Floki będą dostępne do handlu w parach z USDT i TUSD

Binance opóźniła wprowadzenie PEPE na giełdę, ale kryptowaluta nadal trzyma się mocno. Jedna z największych kryptowalutowych giełd na świecie, opóźniła wprowadzenie kryptowaluty PEPE na swoją platformę. Pomimo zapowiedzi, że otworzy handel PEPE o 16:00 (UTC), Binance poinformowała, że opóźni wprowadzenie i otworzy handel o 18:00 (UTC). Decyzja ta spowodowała spadek wartości kryptowaluty po jej gwałtownym wzroście.

Niemniej jednak, pomimo opóźnienia wprowadzenia, PEPE wciąż trzyma się mocno. Według danych z CoinGecko kryptowaluta ta jest w ciągłym wzroście, obecnie notowana za $0.00000330, co stanowi wzrost o 105% w ciągu ostatnich 24 godzin i 1,112% w ciągu ostatniego tygodnia. PEPE ma obecnie kapitalizację rynkową wynoszącą 1,3 miliarda dolarów i jest 42. największą kryptowalutą na CoinGecko, z imponującym wolumenem obrotu wynoszącym 925 milionów dolarów w ciągu ostatniej doby.

Należy jednak pamiętać, że kryptowaluty takie jak PEPE są często bardzo niestabilne i podlegają gwałtownym zmianom wartości. Dlatego przed inwestycją w tę lub jakąkolwiek inną kryptowalutę meme należy dokładnie przeanalizować ryzyka i możliwości, a także uzyskać poradę od ekspertów w dziedzinie kryptowalut.

CryptoCom, Kucoin i Huobi dodają PEPE po Binance

Binance, największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu handlowego w ciągu 24 godzin, potwierdziła notowanie Pepe (PEPE). Wiodąca giełda kryptowalut ogłosiła to dziś na Twitterze. Ruch nastąpił kilka dni po tym, jak dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao (CZ), został zapytany, kiedy giełda wprowadzi notowanie PEPE. Odpowiadając na pytanie, CZ powiedział, że Binance przestrzega surowej polityki notowań, która zabrania giełdzie ujawniania czegokolwiek na temat potencjalnego notowania.

To spowodowało, że inne najważniejsze giełdy szybko dodały notowanie PEPE. Justin Sun ogłosił, że jego Huobi dodał notowanie PEPE.

Crypto.com również ogłosił notowanie PEPE; PEPE może być kupiony za ponad 20 walut fiat na Crypto.com. Kucoin uruchomił handel spotowy PEPE przeciwko USDT; Giełda uruchomiła również izolowane marże dla par PEPE.

Ceny PEPE gwałtownie wzrosły po tych ogłoszeniu tych informacji. W chwili pisania artykułu PEPE ma cenę powyżej 0,000003233 USD, wzrost wyniósł ponad 105% w ciągu kilku godzin.

PEPE na Binance, CryptoCom, Kucoin i Huobi - przegląd notowań

PEPE to kryptowaluta typu meme, która przyciągnęła uwagę inwestorów na całym świecie. Binance była pierwszą giełdą, która dodała notowanie PEPE, a to spowodowało, że inne giełdy szybko zaczęły dążyć do dodania tej kryptowaluty na swoje platformy. Crypto.com, Kucoin i Huobi ogłosiły, że również dodały PEPE na swoje platformy, umożliwiając użytkownikom handel tą kryptowalutą wraz z 20 innymi walutami fiat.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads