3 kryptowaluty na fali: Które projekty mają szansę na wysokie zyski w 2023?

3 lukratywne kryptowaluty w 2023?

W obliczu nadchodzącego zmniejszenia nagród dla górników Bitcoin (BTC-USD), inwestorzy szukają kryptowalut, które mogłyby przynieść znaczące zyski w tym roku. Pomimo spowolnienia wzrostu niektórych znanych projektów, nieustający rajd kryptowalut skłania niektórych inwestorów do przekonania, że rynek byka na rynku kryptowalut może już się rozpocząć.
Jednak z uwzględnieniem tła kryzysu bankowego, wysokich stóp procentowych i możliwej recesji może to zająć dużo więcej czasu, zanim rynek kryptowalut osiągnie nowy historyczny szczyt. Przewidywane są obniżki stóp procentowych jeszcze w tym roku, a wydarzenie zmniejszenia nagród dla górników odbędzie się na początku przyszłego roku, co może się przełożyć na znaczny wzrost wartości kryptowalut. Poprzez znalezienie odpowiednich kryptowalut do zakupu, można przygotować portfel inwestycyjny na skorzystanie z takiego rajdu.
Inwestorzy mogą nawet inwestować bezpośrednio w gotowe portfele lub tokenizowane fundusze oferowane przez takie firmy jak Velvet.Capital, które zapewniają wysokie zwroty. Mogą również korzystać z botów handlowych na giełdach, takich jak Binance czy KuCoin.
Przykładowo, Velvet oferuje elastyczną architekturę, moduł tokenizacji i integracje ze wszystkimi głównymi, podstawowymi usługami DeFi, w tym AMM (Automated Market Makers), agregatorami płynności, protokołami pożyczkowymi, pulami stawek i innymi opcjami rolnictwa dochodów.

Jeśli jednak szukasz konkretnych projektów z wysokim potencjałem wzrostu, oto trzy kryptowaluty, które warto zakupić:

  1. Render Token (RNDR)
  2. Polygon (MATIC)
  3. Ethereum (ETH)

Wzrost popularności Render Token (RNDR) - Wykorzystanie mocy obliczeniowej GPU na nowym poziomie

Render Token (RNDR-USD) to token służący do wynajmu mocy obliczeniowej GPU w sieci Render. Token stanowi również nagrodę dla użytkowników, którzy wynajmują swoją moc obliczeniową do sieci. Sieć Render łączy moc GPU użytkowników na całym świecie i następnie sprzedaje tę moc osobom prywatnym i instytucjom, które potrzebują mocy obliczeniowej do renderowania sztuki cyfrowej, filmów, dokumentów, grafiki ruchomej lub wszystkiego, co wymaga mocy obliczeniowej GPU.
Projekt ten jest efektywnym sposobem na przyspieszenie procesu renderowania dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na drogie GPU. Render Token jest także stosunkowo tani w porównaniu do innych projektów. W sektorach takich jak sztuczna inteligencja, chmura obliczeniowa, metawers i rosnące zainteresowanie sztuką cyfrową występuje duże zapotrzebowanie na moc obliczeniową, co może być impulsem dla dalszego wzrostu wartości tokena Render.

Polygon (MATIC) - Innowacyjne rozwiązanie skalowalności na blockchainie Ethereum

Polygon (MATIC-USD) to projekt warstwy 2, który działa na blockchainie Ethereum (ETH-USD). Jego celem jest rozwiązanie istniejących problemów na blockchainie Ethereum, takich jak skalowalność i prędkość, za pomocą rozwiązań warstwy 2.
Istnieje wiele projektów warstwy 2 na Ethereum, ale to, co wyróżnia Polygon, to jego wsparcie dla zkEVM i szybko rozwijający się sektor gier w sieci. Wsparcie dla zkEVM pozwala programistom na Ethereum na korzystanie z protokołu warstwy 2 Polygon bez pisania nowego kodu. Mogą oni łatwo ominąć wysokie opłaty, ale z dodatkowym zabezpieczeniem technologii zero-wiedzy. To odróżnia Polygon od optymistycznych rollupów z EVM, które mają mniejsze zabezpieczenia.
Polygon jest dobrze pozycjonowany do skorzystania z wzrostu Ethereum i może stać się istotnym elementem układanki Web3.

Ethereum - Wiodący projekt kryptowalutowy z przewagą na rynku Web 3.0

Ethereum (ETH) jest bez wątpienia jednym z najlepszych projektów kryptowalutowych na rynku. Przewodzi on w rozwoju przestrzeni Web 3.0, ponieważ wspiera różne języki programowania (poprzez klientów), narzędzia i standardy do tworzenia dAppów.
Największą zaletą Ethereum jest także jego najbardziej zróżnicowana społeczność programistów w ekosystemie kryptowalut. To daje mu przewagę nad konkurentami.
Jedną z głównych sił Ethereum jest jego bezpieczeństwo i stabilność. W odróżnieniu od niektórych rywali, takich jak Solana (SOL-USD) czy Avalanche (AVAX-USD), Ethereum nigdy nie doświadczyło poważnych przerw w działaniu sieci ani katastrofalnych błędów.
Ethereum również udowodniło swoją odporność na ataki i włamania dzięki dużej sieci walidatorów i programistów.
Niektórzy mogą jednak zauważyć, że Ethereum ma problem ze skalowalnością, ponieważ może przetwarzać tylko około 25 transakcji na sekundę na swojej podstawowej warstwie. Jednak dla mnie nie jest to problemem, ponieważ Ethereum ma wiele rozwiązań warstwy 2, które mogą zwiększyć jego wydajność i obniżyć koszty. Jednym z takich rozwiązań jest Polygon (MATIC), oferujący imponujące 7200 transakcji na sekundę.
Jest to mniej niż w przypadku Solany, ale wystarczająco, aby sprostać potrzebom sieci Ethereum. Nawet Solana korzysta z nie więcej niż ~4000 transakcji na sekundę.
Regularne aktualizacje, takie jak Shapella, wciąż przyczyniają się do bezpieczeństwa i efektywności sieci.
Ethereum jest więc przodującym projektem na rynku kryptowalut, z potężną społecznością programistów i możliwościami warstwy 2, które rozwiązują skalowalność i kosztowność. Wzrost Ethereum zapowiada dalszy rozwój Web 3.0 i utrzymanie pozycji lidera na rynku kryptowalut.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads