Społeczność Terra Classic rozważa podwyższenie podatku od spalenia LUNC w celu zwiększenia wartości kryptowaluty

Terra Luna Classic podnosi podatek od spalania LUNC do 0,5%

W ostatnim czasie społeczność Terra Luna Classic (LUNC) postanowiła podnieść podatek od spalenia LUNC do 0,5%. Decyzja ta została podjęta w momencie, gdy cena LUNC spadła poniżej poziomu 0,000010 dolarów, przypominając poziomy cenowe z okresu drastycznego załamania cen TerraUSD (UST) i LUNA w maju ubiegłego roku. W tym artykule zagłębiamy się w szczegóły tej decyzji oraz jej potencjalne konsekwencje dla ekosystemu Terra Classic.

Dążenie społeczności Terra Classic do zwiększenia wartości

Po odrzuceniu kilku propozycji dotyczących podwyższenia opłaty za spalenie LUNC społeczność ostatecznie zagłosowała za podwyższeniem tej opłaty. Celem jest zmniejszenie podaży LUNC poprzez wyższy podatek od spalenia, co potencjalnie może zwiększyć jego wartość. Wpływowe osoby w sieci Terra Classic zasugerowały również, że w czerwcu mogą pojawić się propozycje przywrócenia opłaty za spalenie do początkowego poziomu 1,2%.

Propozycja dotycząca zwiększenia opłaty za spalenie

Obecnie trwa głosowanie nad propozycją "Podwyższenie opłaty za spalenie do 0,5%", której celem jest zmniejszenie podaży LUNC poprzez podwyższenie opłaty za spalenie, jednocześnie skupiając się na zwiększeniu popytu na LUNC poprzez staking. Jak dotąd propozycja ta zdobyła znaczące poparcie społeczności, z 77% głosów na tak.

Wsparcie ze strony głównych walidatorów

Kluczowi walidatorzy, w tym TCB, StakeBin, JESUSisLORD, Moonshot, Classy's Sphere i inni, zdecydowali się poprzeć podwyższenie opłaty za spalenie do 0,5%. Spośród 28 walidatorów, którzy oddali swoje głosy, 17 opowiedziało się za, 6 przeciw, a 5 wstrzymało się od głosu.

Przekonanie Binance do udzielenia wsparcia

Aby wdrożyć te decyzje, społeczność będzie musiała przekonać dyrektora generalnego Binance, "CZ", ponieważ Binance zagroziło wycofaniem swojego mechanizmu spalania LUNC. Wysiłki społeczności mające na celu przywrócenie opłaty za spalenie i zwiększenie wartości mogą zależeć od uzyskania wsparcia Binance, kluczowego gracza w ekosystemie kryptowalut.

Potencjalne wsparcie ze strony Binance

Niektórzy zwolennicy argumentują za trwałym zwiększeniem opłaty za spalenie do początkowego poziomu 1,2%, zgodnie z sugestią głównego programisty Edwarda Kima. Oczekuje się, że zwiększenie opłaty za spalenie wpłynie na zwiększenie spalenia LUNC przez Binance i ogólną stopę spalania. Ten krok jest zgodny z celem Binance, aby wpłacać środki do puli społecznościowej z opłaty za spalenie, zamiast być przyczyną redukcji udziału LUNC w opłatach za handel na miejscu i na marginesie o 50%.

Wpływ na cenę LUNC

Obecna cena LUNC wynosi 0,00008917 dolarów, notując spadek o 1% w ciągu ostatnich 24 godzin. Najniższa i najwyższa wartość w ciągu 24 godzin wyniosły odpowiednio 0,000087 i 0,000091 dolarów. Zwiększenie opłaty za spalenie może potencjalnie wpłynąć na wartość LUNC i dynamikę handlu.

Podsumowując, decyzja społeczności Terra Classic o podwyższeniu opłaty za spalenie LUNC świadczy o ich zaangażowaniu w zwiększenie wartości tego tokena. W miarę postępu i potencjalnego wsparcia ze strony Binance ekosystem Terra Classic może obserwować wzrost wartości LUNC oraz ogólną wydajność rynkową.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads