Rekordowa liczba nowych portfeli Ethereum: 267 tysięcy nowych portfeli, najwyższa liczba od prawie 2 lat

 267 tysięcy nowych portfeli Ethereum

W trakcie obecnego spadku cen Ethereum odnotowuje rekordowy wzrost portfeli z 267 tysiącami nowych adresów w dniach 28 i 29 kwietnia, najwięcej od października 2022 roku.

Wzrost zainteresowania Ethereum

Ethereum zanotowało znaczący wzrost nowych portfeli hostowanych w sieci, co stanowi istotny powrót zainteresowania w czasach ogólnego spadku cen na rynku kryptowalut.

Według danych udostępnionych przez Santiment, firmy zajmującej się analizą blockchain, niemal 267 000 nowych portfeli Ethereum zostało utworzonych 28 i 29 kwietnia. Jest to największy dwudniowy wzrost od początku października 2022 roku, co sugeruje dynamiczną ekspansję sieci Ethereum. Ten wzrost wystąpił pomimo niedawnego spadku ceny Ethereum.

Analiza CoinMarketCap

Inna analiza przeprowadzona przez CoinMarketCap ujawnia nierównomierny rozkład Ethereum między różnymi adresami. Zdecydowana większość adresów Ethereum, około 97,49%, posiada od 0 do 1 000 dolarów tej kryptowaluty.

Ruchy Wielorybów i ich wpływ na Ethereum

Mimo ich ograniczonej liczby, wieloryby Ethereum kontrolują znaczną część ogólnej ilości środków. Według danych z platformy śledzenia wielorybów, Clank, wieloryby posiadają około 40,75% całkowitych, krążących w obiegu zasobów Ethereum.

Wzorce inwestowania wśród posiadaczy Ethereum

Czas posiadania Ethereum różni się znacząco między różnymi adresami. Według najnowszych danych, duża większość, 74,43%, to długoterminowi posiadacze, co odzwierciedla silne zaufanie do potencjalnej przyszłej wartości Ethereum.

Mimo spadku ceny o 3,80% w ciągu ostatniego tygodnia, Ethereum wciąż radzi sobie stosunkowo dobrze w porównaniu z ogólnym rynkiem kryptowalut, który odnotował średni spadek o 8,80%. Na dzień dzisiejszy cena ETH wynosi 2 992 dolarów, a całkowita kapitalizacja rynkowa wynosi 355,6 miliarda dolarów.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads