Binance niszczy 1.4 Miliarda tokenów Terra Luna Classic (LUNC)

 Spalanie Terra Luna Classic (LUNC)

Wiodąca giełda kryptowalut, Binance, przeprowadziła spalenie 1.4 miliarda tokenów Terra Luna Classic (LUNC). Ta transakcja przyczynia się do pozycji Binance jako głównego uczestnika spalania LUNC, odpowiedzialnego za 52% ogólnej liczby tokenów spalonych przez społeczność.

Mechanizm Spalania LUNC przez Binance

W 21. serii mechanizmu spalania LUNC przez Binance doszło do spalenia opłat za handel zgromadzonych między 31 marca a 29 kwietnia. Dodaje się do łącznej liczby niemal 57.66 miliarda tokenów LUNC spalonych przez Binance z opłat za handel na parach spotowych i marżowych LUNC.

Wpływ na handel LUNC

Spadek wolumenów handlowych odbił się na rynku LUNC. Dzienny wolumen handlu gwałtownie spadł w kwietniu, w środku większego spadku cen kryptowalut i aktywności handlowej. W marcu odnotowano znaczne wolumeny handlowe przekraczające 100 milionów dolarów dziennie, co podniosło cenę powyżej 0.0002 dolarów. Jednak średni dzienny wolumen handlowy w kwietniu spadł do 30 milionów dolarów, a cena spadła do 0.0001 dolarów, co spowodowało spadek kapitalizacji rynkowej z ponad 1 miliarda dolarów do poniżej 600 milionów dolarów w ciągu miesiąca.

Pozytywna reakcja społeczności Terra Luna Classic na spalenie LUNC przez Binance

Handlujący tokenem szybko zareagowali na spalenie tokenów LUNC przez Binance, co spowodowało korzystny wzrost cen w ekosystemie Terra Luna Classic. Pomimo korekty Bitcoina o ponad 10%, cena LUNC doświadczyła niewielkiego spadku o 5% w ciągu jednego dnia. Obecnie LUNC handluje się po kursie 0.00009531 dolarów, z maksimum 24-godzinnym w wysokości 0.0001001 dolarów i minimum 0.00009272 dolarów. Ponadto w ciągu ostatnich 24 godzin odnotowano niewielki wzrost wolumenu handlowego.

Dodatkowo, traderzy na rynkach pochodnych, po spaleniu LUNC przez Binance, wykazali aktywność przy zakupach LUNC oraz zainteresowanie kontraktami terminowymi 1000LUNC. Wolumen otwartych pozycji zarówno na Binance, jak i Bybit, wzrósł o ponad 1-3% w ostatnich kilku godzinach, jak donosi Coinglass.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads