Shiba Inu: Shibarium Beta Puppynet przekracza 2,2 miliona transakcji z prawdopodobnie 71 tokenami w sieci

 

Puppynet szybko się rozwija
Shiba Inu Puppynet rozwija się w szybkim tempie. Beta Testnet Shibarium przekroczył oczekiwania: rejestrując ponad 350 000 adresów portfeli i przetwarzając ponad 2 miliony transakcji w zaledwie trzy tygodnie.

Sieć L2 przetworzyła 2 255 398 (2,23 mln) transakcji w 324 129 blokach, przy średnim czasie bloku wynoszącym 5,0 sekund. 10 kwietnia Puppynet osiągnął najwyższą jak dotąd liczbę transakcji, przetwarzając 481 151 transakcji w ciągu jednego dnia. Według informacji z mediów społecznościowych Shibarium ma mieć już 71 tokenów.

Rosnące zainteresowanie Shibarium w Internecie

Sukces sieci znalazł również odzwierciedlenie we wzmożonej aktywności społecznościowej na serwerze Shibarium Discord, z ponad 100 000 wiadomości wysłanymi od czasu jego uruchomienia. Serwer ma teraz prawie 7000 członków, których pozyskał w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Ponieważ Shibarium nadal zyskuje na popularności popularny portfel web3 Enkrypt stworzony przez MyEtherWallet, ogłosił zamiar zintegrowania protokołu Shibarium w swojej platformie. Enkrypt dołącza do innych głównych graczy w branży wspierających sieć SHIB L2, w tym Atomic Wallet, Exodus i CoinRabbit. 

O nawiązaniu bardziej ścisłej współpracy poinformowała także holenderska platforma płatnicza NOWPayments, o czym informowaliśmy tutaj: https://www.kryptonomika.pl/2023/04/shibarium-wsparcie-od-popularnej-platformy-platnosci.html

Prace rozwojowe ciągle trwają

Puppyscan, dedykowany eksplorator łańcucha bloków dla Shibarium beta Puppynet, doświadczył 14-godzinnego przestoju. Raporty o sytuacji pojawiły się po niedawnym tweecie Shytoshi Kusamy, lidera projektu Shiba Inu.

Podczas aktualizacji lub poprawek sieć może ulec przestojom, ponieważ wdrażane modyfikacje mogą zakłócić normalne funkcjonowanie sieci, jeśli działa, powodując usterki lub niespójności, które utrudniają jej płynne działanie. Raporty o niedawnym przestoju Puppyscan pojawiły się po raz pierwszy wkrótce po tweecie Kusamy na kierowanej przez społeczność grupie Shibarium Telegram. Kilku użytkowników zauważyło, że eksplorator łańcucha bloków wyświetlał błąd 504. Oficjalnych informacji na temat przyczyny przestoju nie podano. Jednak eksplorator jest przywracany pracy, a 97% bloków jest obecnie zindeksowanych. Notatka ujawniła, że proces indeksowania nie został jeszcze zakończony, a niektóre dane mogą być niedokładne. 

Puppynet przekracza oczekiwania  

Tymczasem, jak zaobserwowano w eksploratorze, Puppynet jak dotąd przekroczył oczekiwania społeczności Shiba Inu, stale osiągając bezprecedensowe kamienie milowe wraz ze wzrostem powszechnej adopcji. Warto zauważyć, że zaledwie 6 dni po ponownym uruchomieniu z nowym identyfikatorem łańcucha, sieć beta Shibarium pozyskała 100 000 portfeli, przetwarzając ponad 194 000 transakcji. Zaledwie dwa tygodnie po tym, jak Puppynet osiągnął ten wyczyn, odnotował astronomiczny 1095% wzrost liczby transakcji. Wskaźniki te podkreślają rosnące zainteresowanie, jaką przyciąga sieć Shibarium beta, dając pogląd na możliwą, szeroką adopcję, z jaką Shibarium ma się spotkać po uruchomieniu w sieci głównej. 

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads