Wskaźnik spalania Shiba Inu wzrósł o 30 000% z powodu tokenu Koyo

 Kyoto token przyspiesza spalanie SHIBPonad 1,49 miliarda Shiba Inu (SHIB) zostało spalonych. Dane Etherscan.io pokazują, że nowo powstały token Koyo (KOY) usunął z obiegu na zawsze kolejne 1 494 278 561 (1,49 mld) SHIB.

Masowa transakcja spalania spowodowała, że ogólny wskaźnik dla Shiba Inu wzrósł o 30929,37% w porównaniu z ostatnim dniem, kiedy tylko 3 362 584 (3,36 mln) SHIB zostało spalonych w ramach pięciu pojedynczych transakcji.

To druga rekordowa transakcja spalania SHIB przez Koyo w ciągu ostatnich siedmiu dni. Jak donosi The Crypto Basic 9 kwietnia Koyo wysłał do martwego portfela oszałamiającą kwotę 1 104 224 812 (1,10 miliarda) SHIB o wartości 12 577 USD. Koyo wystartowało wyłącznie na ShibaSwap DEX 9 marca 2023 r. Od tego czasu Koyo pomogło zmniejszyć gigantyczną podaż Shiba Inu o 8 757 565 854 (8,75 miliarda) SHIB, wysyłając je do martwego portfela za pośrednictwem wielu transakcji.

Jak proces spalania wpłynie na cenę Siba Inu? 

Shytoshi Kusama niedawno wyraził swoje poglądy na temat związku między ceną Shiba Inu a procesem spalania. Według lidera projektua cena Shiba Inu nie może zostać zmieniona tylko w wyniku usuwania tokenów z cyrkulacji. Z tego powodu zespół Shiba Inu pracuje nad wprowadzeniem nowych technologii i użyteczności dla SHIB, aby zwiększyć popularność kryptowaluty. Tylko w ten sposób cena Shiba Inu może odnotować znaczny wzrost, którego oczekuje społeczność.

Kusama zwrócił uwagę, że cena Shiba Inu niekoniecznie jest w stagnacji. Godne uwagi są zyski uzyskane przez aktywo w ostatnim czasie. Shiba Inu zyskał na wartości 4,1% w ciągu ostatniego tygodnia. Kusama zauważył również, że traderzy drobne zmiany ceny, aby zwiększać zyski. Podkreślił, że społeczność „nawet nie jest blisko” osiągnięcia poziomu spalania wymaganego do wpłynięcia na cenę aktywa.

Wysoka użyteczność SHIB może mieć znaczący wpływ na jego wartość, ponieważ pokazuje, jak przydatne jest aktywo w rzeczywistych zastosowaniach, a w ten sposób wpływając na popyt. Ponadto nowe technologie, takie jak Shibarium, mogą również zwiększyć adpocje (więcej o ostatnim rozwoju Shibarium w wersji beta znajdziesz tutaj: https://www.kryptonomika.pl/2023/04/shiba-inu-shibarium-beta-puppynet.html).

Spalanie SHIB pozostaje ważne

Ostatnie uwagi Kusamy pomagają złagodzić niezdrowe uzależnienie społeczności Shiba Inu od procesu spalania. Chociaż komentarze nie bagatelizują jego znaczenia, wzywają do skupienia się na innych ważnych czynnikach, takich jak użyteczność i budowanie projektów. Inicjatywa Burn nadal pozostaje ważną kampanią, a społeczność jest proszona o dalsze jej wspieranie. Warto zauważyć, że KoyoToken znacząco wpłynął na kampanię, a przy jego udziale ostatnie spalanie obejmowało ogromną kwotę 1,49 miliarda SHIB. Wskaźnik spalania wzrósł o 30 929% w ciągu ostatnich 24 godzin. 

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads