Czy Bitgert (BRISE) staje się bardzo bezpieczną kryptowalutą z wynikiem audytu Certik wynoszącym 81,49?

 Bitgert (BRISE) wysoki wynik Certik

Bitgert (BRISE), projekt inżynieryjny kryptowaluty specjalizujący się w rozwoju i audytach blockchain, otrzymał niedawno znakomity wynik bezpieczeństwa w audycie Certik wynoszący 81,49. Ta ocena pozycjonuje Bitgert (BRISE) jako jedną z najbezpieczniejszych kryptowalut na rynku. Audyt Certik ocenia aspekty związane z bezpieczeństwem, takie jak audyty kodu, odporność operacyjną, stabilność rynku i wiedzę zespołu deweloperskiego, dostarczając inwestorom kompleksowego obrazu dotyczącego bezpieczeństwa projektu. To osiągnięcie nie tylko wzmacnia reputację Bitgert (BRISE), ale również inspiruje zaufanie inwestorów do niezawodności i bezpieczeństwa tokena. 

Audyt Certik: Promowanie bezpieczeństwa Web3 dzięki sztucznej inteligencji.

Firma audytowa CertiK, odpowiedzialna za przeprowadzenie oceny, jest liderem w branży, wykorzystując nowatorską technologię sztucznej inteligencji w celu zapewnienia bezpieczeństwa protokołów blockchain i inteligentnych kontraktów. Ich celem jest zapewnienie bezpiecznej przestrzeni dla Web3 poprzez wprowadzenie innowacyjnych pomysłów z akademii do przemysłu. Skynet Security Score firmy CertiK umożliwia inwestorom szybkie ocenienie bezpieczeństwa projektu i stanowi cenne narzędzie dla starannych inwestorów. 

Bitgert (BRISE): Inżynieria bezpiecznego środowiska.

Bitgert (BRISE) osiągnął znakomity wynik bezpieczeństwa powyżej 81, co odzwierciedla jego zaangażowanie w zapewnianie bezpiecznego środowiska dla użytkowników. Projekt skupia się na rozwoju produktów blockchain i oferowaniu rozwiązań audytowych jako głównych obszarów swojej specjalizacji. Ponadto Bitgert (BRISE) niedawno ogłosił spalenie 900 miliardów tokenów BRISE, ruch często kojarzony ze wzrostem ceny. W rezultacie wartość tokena znacznie wzrosła, co wywołało podniecenie wśród inwestorów i potencjalnie przyczyni się do dalszych wzrostów cen.

Exploracja sieci Bitgert (BRISE) 

Bitgert (BRISE) to platforma kryptowalutowa zaprojektowana w celu zapewnienia przystępnego i skalowalnego środowiska dla różnych projektów, w tym NFT, metawersów, Web3 i zdecentralizowanych finansów (DeFi). Początkowo uruchomiona jako aplikacja na BNB Chain w lipcu 2021 roku pod nazwą Bitrise, Bitgert zmienił nazwę w grudniu 2021 roku, nie wpływając na token ani jego symbol. Platforma działa na BNB Chain i posiada własną sieć blockchain, znaną jako Bitgert Chain lub Brise Chain, wykorzystującą mechanizm weryfikacji proof-of-authority (PoA). 

Bitgert Chain wyróżnia się imponującymi możliwościami technicznymi, w tym zerowymi opłatami za gaz i możliwością przetwarzania do 100 000 transakcji na sekundę (TPS). Umieszcza to Bitgert wśród najlepszych blockchainów pod względem prędkości. Choć promuje się jako łańcuch "zerowych opłat za gaz", korzystanie z blockchaina wiąże się z minimalnymi opłatami transakcyjnymi, zwykle wynoszącymi ułamki centa. Ponadto, Bitgert obsługuje inteligentne kontrakty i jest kompatybilny z Ethereum Virtual Machine (EVM), zapewniając wysoką interoperacyjność z blockchainem Ethereum, największą platformą inteligentnych kontraktów na świecie. 

Podsumowanie: 

Dzięki wyjątkowemu wynikowi bezpieczeństwa w audycie Certik i ciągłym wysiłkom mającym na celu poprawę bezpieczeństwa i niezawodności Bitgert (BRISE) staje się wyjątkowo bezpieczną kryptowalutą. Inwestorzy mogą z pewnością zaangażować się w ten projekt, wiedząc, że przeszedł on kompleksową ocenę bezpieczeństwa i wykazał zaangażowanie w zapewnienie bezpiecznego środowiska. W miarę jak Bitgert (BRISE) osiąga postępy w przestrzeni blockchain, oczekuje się, że jego reputacja jako niezawodnej i bezpiecznej platformy przyciągnie dalsze zainteresowanie społecznością kryptowalutową.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads