Floki (FLOKI) - Poszerza swoje możliwości, dzięki 3 nowym Giełdom

 Wzrost widoczności i potencjału rozwoju Floki.

W istotnym rozwoju dla kryptowaluty o tematyce psiej, Floki, w ciągu ostatnich 24 godzin udało się zdobyć trzy nowe notowania giełdowe. W artykule tym przedstawimy najnowsze partnerstwa z giełdami oraz ich potencjalny wpływ na widoczność i wyniki rynkowe Floki. Dodatkowo, przyjrzymy się niedawnej, prestiżowej współpracy Floki z Międzynarodową Federacją Tenisa Stołowego (ITTF) i zbadamy jej potencjał rozwoju.

Notowanie na nowych giełdach zwiększa widoczność.

Floki Floki (FLOKI) niedawno zdobył trzy nowe notowania giełdowe, poszerzając swoje możliwości na rynku kryptowalut. Po pierwsze, giełda ABX Exchange z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ogłosiła notowanie FLOKI na swoim rynku spot, umożliwiając handel poprzez parę FLOKI/USDT. Ten krok pozwala Floki dotrzeć do szerszego grona traderów kryptowalut. Depozyty, handel i wypłaty rozpoczęły się 15 maja o godzinie 6:30 UTC.

Notowanie na australijskiej giełdzie kryptowalut Hotcoin. 

Począwszy od 15 maja o godzinie 18:00 (GMT+8), traderzy mogą dokonywać transakcji FLOKI za pomocą pary FLOKI/USDT na Hotcoin. Z ponad pięcioma milionami użytkowników, popularność Hotcoinu ma potencjał wzmocnić widoczność i aktywność handlową Floki.

Na koniec, Floki zaczął być notowany na Coins.ph, największej i najbardziej uznanej giełdzie kryptowalut na Filipinach. Użytkownicy mogą teraz bezpośrednio handlować FLOKI za pomocą PHP na platformie Coins Pro oferowanej przez Coins.ph. To notowanie daje Floki dostęp do rynku filipińskiego i dalsze poszerza jego bazę użytkowników.

Wysokiej klasy partnerstwo Floki z ITTF 

Niedawna współpraca Floki z Międzynarodową Federacją Tenisa Stołowego (ITTF) również przyciągnęła dużą uwagę. Ponieważ Mistrzostwa Świata w Tenisie Stołowym ITTF odbędą się w dniach od 20 do 28 maja w Durbanie, w Republice Południowej Afryki, Floki nawiązał współpracę, która zapewnia mu znaczącą ekspozycję. Partnerstwo obejmuje reklamę podczas wszystkich meczów, globalne komunikaty prasowe oraz widoczność marki na wszystkich cyfrowych platformach WTT. Ten strategiczny ruch ma na celu połączenie Floki z szacowaną liczbą 500 milionów ludzi na całym świecie. 

Wyniki na rynku i perspektywy 

Pomimo umieszczenia tokena na nowych giełdach, cena Floki wykazuje neutralną reakcję. Po znaczącym wzroście o 40% tuż po rozpoczęciu notowań na Binance, cena Floki doświadcza względnie niewielkich ruchów. W ciągu ostatnich 24 godzin wartość tokena nieznacznie spadła do 0,00003536 dolara. 

Podsumowanie:

Dzięki trzem nowym notowaniom na giełdach i wybitnemu partnerstwu z ITTF Floki nadal podejmuje znaczące kroki w zdobywaniu widoczności i poszerzaniu bazy użytkowników. Te wydarzenia pozycjonują Floki jako coraz bardziej rozpoznawalnego gracza na rynku kryptowalut. W miarę rozwijania się sytuacji na rynku tokenów wszystkie oczy zwrócone są na podróż Floki, wyczekując dalszych wydarzeń i możliwości wzrostu. Uwaga: Informacje przedstawione w tym artykule opierają się na dostępnych źródłach do września 2021 roku, a warunki rynkowe mogły się od tego czasu zmienić.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads