3 Kryptowaluty poniżej 1 dolara do zakupu w przyszłym tygodniu?

 

Cardano, Dogecoin, Degen

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), chociaż nie wykazywała żadnych znaczących ruchów w żadnym kierunku w ostatnich tygodniach, ten trend może wkrótce dobiec końca, gdyż istnieje potencjał wzrostu jego ceny o 17%, jeśli krótki przypływ kupców zlikwiduje niedawno zgromadzonych sprzedawców na krótką sprzedaż, jak donosi Finbold. Na chwilę obecną jednak Cardano kosztuje 0,568 dolarów, odnotowując spadek o 3,18% w ciągu dnia, spadek o 0,92% w ciągu ostatniego tygodnia i utratę 23,95% w ciągu poprzedniego miesiąca.

Dogecoin (DOGE)

Tymczasem Dogecoin (DOGE) wykazuje trend byka i jeśli uda mu się ją przełamać oraz przekroczyć 0,20 dolara, jego kolejnym celem może być kwota 0,40 dolara, zgodnie z ostatnimi obserwacjami udostępnionymi przez anonimowego eksperta od handlu kryptowalutami - Trader Tardigrade. W chwili obecnej DOGE handlowany jest po cenie 0,193 dolara, co sugeruje wzrost o 0,11% w ciągu ostatnich 24 godzin, wzrost o 11,29% w ciągu poprzednich siedmiu dni, oraz akumulowany wzrost o 13,95% na miesięcznym wykresie,.

Degen (DEGEN)

Wreszcie, Degen (DEGEN), kryptowaluta-mem, która aspiruje do pełnienia roli bramy dla użytkowników z różnych sieciach blockchain, zaczęła się wybijać jako konkurent dla długo istniejących kryptowalut, takich jak Dogecoin, Shiba Inu (SHIB) i inne, nawet przewyższając DOGE w liczbie aktywnych traderów tygodniowo. Pod względem aktualnej ceny, nowa kryptowaluta-mem zanotowała wzrost o 6,38% na wykresie dziennym, osiągnęła znaczny wzrost o 179,70% w ciągu tygodnia, z jeszcze bardziej imponującym wzrostem o 511,90% od momentu swojego uruchomienia 13 marca 2024 roku i obecnie handlowana jest po cenie 0,00007339 dolara.

Podsumowanie

Biorąc pod uwagę wszystko powyższe, te kryptowaluty mogą stanowić dobrą okazję do zwiększenia zysków portfela w przyszłym tygodniu, ale trendy w tym sektorze mogą czasami zmieniać się bez ostrzeżenia, dlatego ważne jest przeprowadzenie własnych badań przed inwestowaniem.

Więcej o długoterminowych perspektywach Cardano tutaj:

Analitycy wykazują optymizm w kontekście wzrostu Cardano pomimo spadków. Szansa wzrostu do 9 Dolarów?

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads