Shiba Inu ujawnia plany dla central Metawers i osiąga rekordową stopę spalania

Rozwój Metavers Shiba Inu

Shiba Inu, popularna kryptowaluta, poczyniła znaczne postępy w swoim projekcie metawersu i odnotowała imponującą stopę spalenia. Ekscytujące aktualizacje i współprace wzbudziły oczekiwania wśród członków społeczności i entuzjastów kryptowalut.

Shib: Metaverse ujawnia cztery centra

Lucie Sasnikova, członek zespołu marketingowego Shiba Inu, podzieliła się aktualizacją dotyczącą projektu metawersu. Zespół planuje ujawnić zapowiedzi czterech centrów, w tym WAGMI Temple, Rocket Pond, Ryo Plaza i Tech Trench, do września. Te centra zwiększą użyteczność Shiba Inu poza funkcją monety-memu.

Przygotowania do uruchomienia metawersu Shiba Inu

Shib: The Metaverse dokonał postępów, takich jak prezentacja koncepcyjnych dzieł sztuki wszystkich 11 centr, uruchomienie dedykowanego konta na Twitterze i dodanie czołowych profesjonalistów z branży rozrywkowej do zespołu. Zespół ma na celu częściowe otwarcie metawersu przed końcem roku, dając użytkownikom możliwość eksploracji i interakcji w tym ekscytującym świecie.

Shiba Inu świadkiem rekordowej stopy spalenia. 

Społeczność Shiba Inu doświadczyła niezwykłej stopy spalenia, z ponad 3,03 miliardami SHIB usuniętych z obiegu w ciągu jednego dnia. Token Blaze stał się czołowym spalaczem SHIB, wykonując monumentalną transakcję, która przyczyniła się do tego osiągnięcia. Ponadto uśpiony portfel nagle wyeliminował całą swoją ilość SHIB, dodatkowo zwiększając stopę spalenia.

John Richmond zapowiada współpracę z Shiba Inu. 

Znany projektant mody John Richmond niedawno opublikował na Twitterze słowo "WOOF", termin kojarzony ze społecznością Shiba Inu. Wzbudziło to spekulacje na temat potencjalnej współpracy między Richmondem a Shiba Inu, biorąc pod uwagę jego wpływową obecność w przemyśle modowym i wcześniejsze kolaboracje z tą społecznością.

Podsumowanie: 

Projekt metawersu Shiba Inu, wraz z imponującą stopą spalenia i ekscytującymi współpracami, wywołał znaczne zainteresowanie wśród społeczności i entuzjastów kryptowalut. Przyszłość wygląda obiecująco dla Shiba Inu, które nadal poszerza horyzonty poza funkcją monety-memu.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads