Terra Classic P2E Gra Meta Gloria ogłasza spalenie tokenów LUNC oraz postęp w rozwoju

 Nadchodząca gra typu play-to-earn (P2E) Meta Gloria, zbudowana na blockchainie Terra Classic, wzbudza entuzjazm w społeczności kryptowalutowej. Deweloperzy poczynili znaczące postępy w rozwoju gry i zobowiązali się do spalenia części tokenów Terra Classic (LUNC), które otrzymają. Niniejszy artykuł przedstawia najnowsze aktualizacje i cechy gry, podkreślając jej unikalne oferty oraz rosnące zainteresowanie wśród zwolenników LUNC.

Aktualizacja rozwoju gry i spalanie tokenów

Deweloperzy Meta Gloria osiągnęli 90% zaawansowania w budowie gry. Skupili się na wprowadzeniu wciągających treści Player versus Environment (PVE), takich jak walki z potworami i misje poza symulowanym miastem. Jednominutowa symulacja daje wgląd w wizualnie imponujące środowisko gry, z bujnymi krajobrazami i porzuconymi świątyniami. Gracze mogą wykupić jednego z 2000 NFT o nazwie "Muji", aby w pełni zanurzyć się w rozgrywce.

Grafika o imponującej jakości i wsparcie społeczności

Meta Gloria wyróżnia się spośród innych gier P2E dzięki swojej imponującej grafice, tworząc immersyjny świat dla graczy. Gra zdobyła znaczące zainteresowanie społeczności LUNC, w tym reXx, który podkreślił potrzebę większego wsparcia i uznania dla deweloperów. Budowanie silnej społeczności jest niezwykle istotne, dlatego reXx zachęcał innych zwolenników do poparcia Meta Gloria.

Użyteczność i kampania spalania

Premiera wersji v1.01 gry Meta Gloria zaplanowana jest na 20 maja, a deweloperzy zobowiązali się do spalenia 70% tokenów LUNC zdobytych ze sprzedaży GLS, natywnego tokena gry. Ta inicjatywa dodaje wartości dla Terra Classic poprzez redukcję podaży tokenów i zwiększenie ich rzadkości. Meta Gloria podąża śladami innego projektu gry P2E na Terra Classic, jakim jest Garuda The Protector, który obecnie przechodzi testy beta i również uwzględnia spalanie tokenów.

Rozszerzanie użyteczności i entuzjazm w społeczności Terra Classic

Gra Meta Gloria oraz Garuda The Protector przyczyniają się do rosnącej użyteczności i entuzjazmu wokół blockchainu Terra Classic. Te projekty nie tylko oferują immersyjne doświadczenia gamingowe, ale także wprowadzają mechanizmy spalania tokenów, które podnoszą wartość tokenów LUNC. Z obiecującym postępem w rozwoju i nadchodzącą premierą gry Meta Gloria, ekosystem Terra Classic nadal ewoluuje, oferując więcej możliwości zarówno dla graczy, jak i entuzjastów kryptowalut.

Dodaj Komentarz

Nowsza Starsza
Home Ads
Home Ads